KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165275
nr 1616 5275
Holger Gardelius (1908-1972), "Nature morte II", 1950-tal. Signerad. Olja på pannå, 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:31:49
500 kr
600 kr
800 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor